Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 11, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nagrody miesięcznika ”Teatr”

Reżyserzy Mariusz Treliński i Jerzy Jarocki oraz aktorzy Danuta Stenka i Andrzej Zieliński zostali tegorocznymi laureatami nagród przyznawanych przez miesięcznik ”Teatr” (wydawca: Biblioteka Narodowa).

Nagrodą im. Konrada Swinarskiego, przyznawaną za najlepszą reżyserię sezonu, uhonorowano Mariusza Trelińskiego. Z okazji jubileuszu 60-lecia pisma miesięcznik ”Teatr” przyznał też Nagrodę Specjalną dla reżysera Jerzego Jarockiego. Nagrodę im. Aleksandra Zelwerowicza za najlepsze role w danym sezonie teatralnym otrzymali w tym roku Danuta Stenka i Andrzej Zieliński. Wręczenie nagród odbędzie się 18 grudnia w Akademii Teatralnej w Warszawie.

(PAP, KRP, 11.12.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.