Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 12, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Wyrzykowski marketing managerem w Allianz Polska

Łukasz Wyrzykowski jest związany z branżą finansową od ponad 15 lat (fot. LinkedIn/Łukasz Wyrzykowski)

Łukasz Wyrzykowski awansował na stanowisko marketing managera w firmie ubezpieczeniowej Allianz po tym, jak przejęła ona Grupę Aviva, w której pracował od marca 2016 roku.

W Avivie Wyrzykowski był senior brand managerem. Wcześniej pracował jako marketing manager w Expanderze i Getin Finance.

Na nowym stanowisku odpowiada za wdrażanie nowych produktów, wykorzystywanie doświadczenia w branży finansowej w promowaniu marki, zarządzanie projektami skupionymi na rozwiązaniach cyfrowych oraz współpracę z agencjami.

Marka Aviva zmieniła się w Allianz 2 lipca br., w efekcie przejęcia w Polsce i na Litwie na początku stycznia br. Allianz nabył polskie spółki z Grupy Aviva zajmujące się ubezpieczeniami na życie i majątkowymi, a także towarzystwo funduszy emerytalnych i towarzystwo funduszy inwestycyjnych.

(KAP, 12.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.