Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Aneta Gałka i Paulina Gruszka założyły agencję Brief me

Paulina Gruszka i Aneta Gałka to założycielki agencji (fot. materiały prasowe)

Aneta Gałka i Paulina Gruszka założyły agencję PR oraz komunikacji kreatywnej Brief me, która rozpoczęła działalność w czerwcu br.

Brief me będzie tworzyć i realizować strategie komunikacyjne firm budujące ich wizerunek. Poprowadzi działania z zakresu PR korporacyjnego, produktowego, wewnętrznego, digital i content marketingu oraz social mediów.

Czytaj też: Karolina Janik z Personal PR przewodniczącą IPR Team

Aneta Gałka, PR dyrektorka nowej agencji, jest od 10 lat związana z branżą reklamową. Przed założeniem Brief me pracowała przez niemal pięć lat w agencji Triple PR, początkowo w roli starszej specjalistki PR, a przez ostatni rok jako PR manager. 

Paulina Gruszka, dyrektorka marketingu, pracowała m.in. w Brasil, Revenue Group, a przez ostatnie lata jako account executive w Kerris Group.

Wśród klientów Brief me znajdują się m.in. marka odzieżowa Bodymaps (działania z zakresu digital marketingu i social mediów) oraz diler metali szlachetnych Tavex (kompleksowa obsługa PR, działań specjalnych oraz media relations).

Czytaj też: Spoty Aflofarmu – największego reklamodawcy – ponownie w rozgłośniach Grupy RMF

(KAP, 11.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.