Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Lipiec 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Wiśniewska tymczasowo zastąpi Tomasza Lisa w "Poranku Tok FM"

Agnieszka Wiśniewska w tzw. trzódce zadebiutowała w piątek 8 lipca (screen: Youtube.com/Komitet Dialogu Społecznego)

Agnieszka Wiśniewska, redaktorka naczelna KrytykaPolityczna.pl, dołączyła do grona komentatorów w piątkowej porannej audycji Jacka Żakowskiego w Radiu Tok FM (Agora). Do czasu wyjaśnienia zarzutów o mobbing w redakcji "Newsweeka" będzie zastępowała Tomasza Lisa.

Agnieszka Wiśniewska w tzw. trzódce, czyli porannej audycji Jacka Żakowskiego w Radiu Tok FM, zadebiutowała w piątek 8 lipca.

Żakowski: "Agnieszka nie będzie na stałe"

Wiśniewska ma pojawiać się na antenie Radia Tok FM do czasu wyjaśnienia zarzutów o mobbing w "Newsweeku".

Czytaj też: RASP wydał oświadczenie w sprawie "Newsweeka". Chce pozwać Holzera

– Na pewno Agnieszka Wiśniewska nie będzie na stałe, bo sprawa Lisa nie jest zamknięta i nie wiemy, jak się zakończy. Na razie mam taką intencję, aby zapraszać Agnieszkę, bo dobrze nam się rozmawia – mówi "Presserwisowi" Jacek Żakowski. 

Zawieszenie "do czasu wyjaśnienia sprawy" Tomasza Lisa w Tok FM to następstwo opublikowanych przez Wirtualną Polskę informacji dotyczących działań mobbingowych, których Lis miał się dopuszczać w stosunku do swoich pracowników w redakcji "Newsweek Polska".

Tomasz Lis w programie prowadzonym przez Jacka Żakowskiego pojawiał się od 19 lat.

Czytaj też: Operator TVP publicznie zwyzywał mężczyznę, bo ten miał go sprowokować

(BAE, 11.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.