Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Michał Rozpendowski odpowiedzialny za marketing Epic Games na rynkach CEE

Michał Rozpendowski odpowiada m.in. za marketing gier tworzonych przez Epic Games (fot. materiały prasowe)

Michał Rozpendowski dołączył do agencji Galaktus PR, która prowadzi działania promocyjne producenta i dystrybutora gier Epic Games. Będzie odpowiadał za działania marketingowe Epica w Polsce i innych krajach Europy Centralnej i Wschodniej.

Dla Rozpendowskiego to powrót do Galaktus PR, w której pracował jako senior PR specialist od kwietnia 2016 do stycznia 2018 roku. Ostatnie cztery lata spędził w firmie produkującej sprzęt komputerowy Corsair, gdzie odpowiadał za działania PR, online marketing, kontakt z fanami poprzez social media oraz współpracę z influencerami na terenie Europy Wschodniej.

Czytaj też: Nowy „Press": Lichnerowicz i Górniak o wojnie, która nie jest kobietą, a także Lis, Grzędziński, Gebert oraz Jeleniewska z TikToka

W nowej pracy Rozpendowski zajmie się działaniami promującymi zarówno gry należące do Epic Games (takie jak "Fortnite", "Fall Guys: Ultimate Knockout" czy "Rocket League"), jak i akcjami marketingowymi Epic Games Store. Ma też odpowiadać za współpracę z influencerami.

(KAP, 08.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.