Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Onet Premium dostępny już także na portalu. RASP uruchamia też Onet Audio

Miesięczny abonament sprzedawany w promocyjnej cenie kosztuje 19,90 zł

Onet Premium, czyli druga po Mediaklubie usługa subskrypcyjna wydawnictwa Ringier Axel Springer Polska, od wczoraj jest dostępna dla użytkowników portalu Onetu. Dotychczas była testowana w aplikacji na urządzenia iOS.

"W jednym miejscu i w jednej cenie użytkownicy mają dostęp do bogatej oferty treści premium z kilkunastu polskich i zagranicznych tytułów. Co więcej, treści Onet będą dostępne bez reklam. Wcześniej testowaliśmy ten serwis w wersji podstawowej w aplikacji Onetu na iOS. Wyniki przerosły nasze oczekiwania. Warto także podkreślić, że jesteśmy otwarci na współpracę z innymi wydawcami. Już dzisiaj w Ofercie Onet Premium dostępne są np. treści z »Vogue« i »Kontynentów«" – informuje Aleksander Kutela, wiceprezes zarządu Ringier Axel Springer Polska, cytowany przez Onet.

Czytaj też: Wojciech Staszewski zarzuca Renacie Kim mobbing. "Mobbowanie przez Lisa odreagowywała na zespole"

W Onet Premium subskrybenci mają nielimitowany dostęp do artykułów, podcastów oraz programów wideo od polskich i zagranicznych wydawców takich jak m.in.: "Newsweek", "Forbes", "Forbes Women", "Przegląd Sportowy", "Auto Świat", "Vogue", Politico czy "Die Welt". W pakiecie są dostępne również ekskluzywne materiały opracowane przez redakcje Onetu.

Cały zasób treści płatnych będzie działał w modelu metrycznym. Oznacza to, że dostęp do kilku treści płatnych będą mieli wszyscy użytkownicy w ramach odnawiającego się co miesiąc limitu. Natomiast treści bez żadnych ograniczeń będą dostępne jedynie dla subskrybentów.

Subskrybentom Onet Premium nie będą się wyświetlały reklamy. Dotyczy to wszystkich serwisów Onetu z wyjątkiem komercyjnych (Przegladsportowy.onet.pl, Poczta.onet.pl, Zapytaj.onet.pl, Pogoda.onet.pl, Programtv.onet.pl, Magia.onet.pl) oraz specjalnych serwisów redakcyjnych, np. Ukraina.onet.pl.

Czytaj też: Państwowa Inspekcja Pracy nie stwierdziła mobbingu w Radiu Łódź

Wraz ze startem pakietu Onet Premium uruchomiona została aplikacja Onet Audio umożliwiająca słuchanie podcastów, artykułów audio oraz programów Onetu, np. "Onet Rano" czy "Onet Opinie" w wersji audio.

Posiadając Onet Premium, będzie można pobrać wszystkie treści dzienników, tygodników i magazynów wchodzących w skład pakietu, a ukazujących się również w formie drukowanej, jako wydanie PDF i czytać jak tradycyjną prasę nawet bez dostępu do internetu.

Onet Premium dostępny jest w dwóch wariantach. Miesięczny abonament sprzedawany w promocyjnej cenie kosztuje 19,90 zł. Po roku subskrybenci zapłacą 24,90 zł. Z kolei pakiet roczny kosztuje 199 zł.

Jak informowaliśmy pod koniec marca, Ringier Axel Springer Polska chce do końca 2022 roku mieć 50 tys. subskrypcji Onet Premium. Wydawca nie podaje jednak, ile subskrypcji usługi Onet Premium zostało sprzedanych.

Czytaj też: Nowy „Press": Lichnerowicz i Górniak o wojnie, która nie jest kobietą, a także Lis, Grzędziński, Gebert oraz Jeleniewska z TikToka

(BAE, 08.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.