Dział: INTERNET

Dodano: Lipiec 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Satyryczny serial "Ekler" inspirowany TV Trwam na razie bez nowych odcinków

Głównym bohaterem serialu jest postać zwana Ojcem Przewodnikiem (fot. materiały prasowe)

Publikowany na YouTubie serial satyryczny "Ekler" - inspirowany Telewizją Trwam i Tadeuszem Rydzykiem - na razie nie będzie miał nowych odcinków. Jego producent nie chce zbierać środków na realizację serialu, gdy trwa wojna w Ukrainie.

Od października zeszłego roku w serwisie YouTube dostępny jest miniserial satyryczny "Ekler", którego akcja rozgrywa się w lokalnej redakcji telewizji katolickiej "Wytrwamy". Produkcja jest inspirowana Telewizją Trwam. W serialu występują m.in. Jerzy Schejbal, Piotr Cyrwus, Rafał Rutkowski i Ewa Telega.

Na razie powstały cztery odcinki serialu "Ekler". Choć są już gotowe scenariusze kolejnych czterech, nie znalazły się pieniądze na ich wyprodukowanie. Najpierw producentowi nie udało się znaleźć inwestora, a następnie plany zbiórki publicznej zablokowała wojna w Ukrainie.

- Na razie skupiamy się na pomocy Ukraińcom. Gdy sytuacja na świecie się uspokoi, wrócimy do tego projektu i pomysłu zbiórki publicznej. Obecna sytuacja nie sprzyja zbieraniu środków na serial komediowy - mówi "Presserwisowi" Beata Harasimowicz, szefowa projektu.

Za produkcję serialu odpowiada firma Story Production. Dotychczas najwięcej osób zobaczyło pierwszy odcinek - 779 tys.

(MNIE, 01.07.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.