Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

BeDigital przejmuje markę Ed Red i wprowadza ją na platformę TikTok

Ed Red to producent jedzenia w puszkach o jakości restauracyjnej

Ed Red, producent jedzenia premium w puszkach, powierzył prowadzenie swoich social mediów wraz z pierwszym wejściem na TikToka agencji mediowo-kreatywnej BeDigital.

BeDigital sukcesywnie przejmuje kolejne konta Ed Red na platformach socialmediowych, agencja  będzie również odpowiadała za strategię medialną i prowadzenie wszystkich kampanii oraz rozwój sklepu internetowego. Jest także odpowiedzialna za wymyślenie konceptu wprowadzenia marki do TikToka.

Czytaj też: Gazeta.pl, „Gazeta Wyborcza”, Wyborcza.pl i Wysokieobcasy.pl z wiadomościami z Polski równej i tęczowej

Ed Red to producent jedzenia w puszkach o jakości restauracyjnej. Do niedawna był siecią restauracji z jedzeniem premium, jego główną specjalnością były steki. W czasie pandemii poszerzono działalność o sprzedaż swoich dań w puszkach. Idea ta, pomyślana jako tymczasowa, sprawdziła się tak dobrze, że doczekała się rozwoju nawet po zakończeniu pandemii.

(AMS, 29.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.