Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Tygodnik Powszechny" z cyklem wakacyjnych tematów

Bohaterem okładki najbliższego numeru "Tygodnika Powszechnego" będzie Adam Robiński, który opowie o pomysłach na tanie wakacje (materiały promocyjne)

W najbliższym numerze "Tygodnika Powszechnego" ukaże się pierwszy materiał z wakacyjnej serii. Będzie to rozmowa z autorem książek i dziennikarzem Adamem Robińskim, który opowie o mikrowyprawach i o tym, jak spędzić urlop bez dużych wydatków.

Rozmowa Michała Okońskiego z Adamem Robińskim ukaże się w dziale Wakacje, który w ciągu roku funkcjonuje pod nazwą Zmysły. Jak zapowiada Maja Kuczmińska, dyrektorka działu marketingu, promocji i projektów specjalnych, co tydzień w środę na łamach "Tygodnika" ukażą się teksty poświęcone podróżom, a także propozycjom wypoczynku, który niekoniecznie musi się wiązać z wyjazdem na urlop.

Jak wynika z danych Polskich Badań Czytelnictwa, w pierwszym kwartale 2022 roku średnia sprzedaż "Tygodnika Powszechnego" (Tygodnik Powszechny) wyniosła 23 314 egz. (21 546 wydań drukowanych i 1768 e-wydań). Dodatkowo "Tygodnik Powszechny" sprzedał 1043 subskrypcje cyfrowe.

(MZD, 28.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.