Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kukulska, Dereszowska, Zielińska i Dębska dla SOS Wiosek Dziecięcych

(screen Youtube.com/SOS Wioski Dziecięce)

Natalia Kukulska, Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska i Maria Dębska – ambasadorki SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce, biorą udział w akcji "Pomóż nam chronić dzieci".

Bohaterką wykorzystywanego w akcji spotu jest 10-letnia Ola, która po śmierci rodziców trafiła pod opiekę chorego i niezdolnego do pracy dziadka - oboje żyją w skrajnym ubóstwie. W nagraniu ambasadorki wspólnie namawiają odbiorców, aby wysłali SMS o treści "Ola", który pozwoli pracownikom stowarzyszenia skontaktować się z osobami chcącymi pomóc dzieciom w potrzebie.

Kampania wystartowała 27 czerwca i będzie prowadzona w telewizji oraz digitalu przez dwa tygodnie. Uruchomiona została również specjalna strona Dziecisos.org, za pośrednictwem której można przekazać comiesięczną darowiznę. W podziękowaniu za regularną pomoc każdy darczyńca otrzyma imienny Dyplom Przyjaciela Dzieci.

Zdjęcia z udziałem gwiazd odbyły się w studiu Daylight Przecławska. Spot w reżyserii Oskara Kozłowskiego wyprodukowała firma Film Fiction.

(KAP, 28.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.