Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Martyna Sikorska została dyrektor zarządzającą w Clear Communication Group

Clear Communication Group wzmacnia zespół zarządzający [od lewej: Radosław Pupiec, Klaudia Rombalska, Martyna Sikorska, Karolina Juszczyk, Jan Bratkowski]

Martyna Sikorska, związana z Clear Communication Group od 2015 roku, objęła nowo utworzone stanowisko dyrektor zarządzającej.

Martyna Sikorska wraz z partnerami zarządzającymi Anną Nalewajk i Markiem Gieorgicą odpowiada za strategiczny rozwój firmy. Jednocześnie na co dzień nadzoruje pracę zespołów projektowych i działania new biz.

Sikorska od 2017 roku koordynowała prace zespołu odpowiadającego za kompleksową obsługę PR Nationale-Nederlanden. Pełniła funkcję rzecznika prasowego BGŻ Optima i odpowiadała za całokształt działań media relations dla banku. Pracowała także dla takich marek jak: Alior Bank, Grupa CCC, Modivo, PKP Cargo, Comperia czy LightBox.

Zmiana struktury firmy i utworzenie nowego stanowiska to niejedyne zmiany w Clear Communication Group. Na menedżerów projektów awansowali Klaudia Rombalska, Jan Bratkowski i Karolina Juszczyk. To oni oraz Radosław Pupiec, który pełni tę funkcję od 2019 roku, odpowiadają za codzienne zarządzanie projektami i pracą konsultantów w CCG.

(AMS, 28.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.