Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

VMLY&R w kampanii Ikei pokazuje mieszkania jej klientów

Media pod kampanię zaplanowała i kupiła agencja Wavemaker, a reżyserią zajęli się Maciej Puczyński oraz Filip Skrońc (screen: YouTube/IKEA Polska)

Agencja VMLY&R przygotowała polską odsłonę kampanii marki Ikea "Life at Home Stories", w której klienci sieci sklepów pokazują w jaki sposób, wykorzystując meble firmy, zaaranżowali swoje mieszkania.

Polskie filmy posłużyły do stworzenia kampanii pt. "Odkryj dom na nowo". W ramach projektu powstało osiem spotów w wersjach 3’, 1’, 30” 15” (poziom)/1’, 30”, 15” (pion) oraz serie portretów i zdjęcia wnętrz. Materiały z historiami z domów i tego, jak zostały zmienione dzięki Ikei, można oglądać na kanale YouTube marki. Kampania jest również prowadzona w mediach społecznościowych – na Instagramie, TikToku i Facebooku.

Czytaj też: Waśko, Baran, Krzemień komentują Cannes. Tylko Złoto i trzy Brązy dla Polski. Zobacz wideo

Za produkcję i nadzór kreatywny odpowiada agencja VMLY&R. Media pod kampanię zaplanowała i kupiła agencja Wavemaker, a reżyserią zajęli się Maciej Puczyński oraz Filip Skrońc.

(KAP, 27.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.