Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 24, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Albedo z kampanią o pomocy psychologicznej dla dzieci

O celach akcji informuje dedykowana strona Polecmyzewsparciem.pl (fot. materiały prasowe)

Agencja Albedo przygotowała kampanię pod hasłem "POLećmy ze wsparciem" dla Polskiej Akcji Humanitarnej i producenta papieru POL, której celem jest budowanie świadomości o potrzebie finansowania pomocy psychologicznej dla dzieci i młodzieży.

Kampania ma na celu wsparcie programu "Pajacyk - Pomoc Psychospołeczna", która - poza finansowaniem posiłków w szkołach - skupia się na organizowaniu pomocy psychologicznej dla dzieci. W ramach akcji firma POL wyprodukowała specjalne opakowania papieru, które promują PAH. Na wrzesień zaplanowano działania kierowane bezpośrednio do nauczycieli oraz do firm, które mogłyby być zainteresowane wsparciem programu. Prowadzone są również działania promocyjne w digitalu, a o celach akcji informuje dedykowana strona Polecmyzewsparciem.pl.

Za strategię, koncepcję kreatywną i realizację kampanii odpowiada Albedo Marketing. Agencja zaprojektowała także promocyjne opakowania i będzie prowadziła część działań PR.

(KAP, 24.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.