Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 24, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Siuzdak-Zyga rezygnuje z funkcji członkini zarządu Agory, ale nie odchodzi z firmy

Agnieszka Siuzdak-Zyga zrezygnowała z funkcji ze względów osobistych i zdrowotnych (fot. materiały prasowe)

Tylko do końca sierpnia Agnieszka Siuzdak-Zyga będzie pełnić funkcję członkini zarządu Agory. Pozostaje jednak w strukturach spółki. 

Agnieszka Siuzdak-Zyga zrezygnowała ze względów osobistych i zdrowotnych oraz z uwagi na związaną z nimi planowaną dłuższą nieobecność. Mimo to pozostanie w strukturach Agory jako szefowa pionu Gazeta.pl oraz działu pracowniczego spółki.

– Członkowie zarządu spółki mają nadzieję, że Agnieszka Siuzdak-Zyga wróci w niedalekiej przyszłości do pracy w zarządzie Agory SA – mówi Nina Graboś, dyrektorka ds. komunikacji korporacyjnej. 

Agnieszka Siuzdak-Zyga do zarządu Agory dołączyła w sierpniu ubiegłego roku. Pracę w Agorze rozpoczęła w 2006 roku w "Gazecie Wyborczej", po czym związała się z Gazeta.pl. Do 2018 roku jako dyrektorka ds. wzrostu biznesu kontentowego współtworzyła kierunki rozwojowe Gazeta.pl, testowała nowe możliwości biznesowe oraz odpowiadała m.in. za marketing, SEO i analizy biznesowe. W październiku 2018 roku objęła stanowisko dyrektorki pionu Gazeta.pl, odpowiadając za zarządzanie nim, jego wynik finansowy i biznesowy rozwój portalu.  

(BAE, 24.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.