Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Adam Miecznikowski po 22 latach odchodzi z Publicis

W nowej agencji Adam Miecznikowski zaczyna pracę 1 września (fot. materiały prasowe)

Z agencją Publicis rozstaje się Adam Miecznikowski, chief strategy officer i deputy managing director. Odchodzi po 22 patach pracy w tej agencji.

Miecznikowski potwierdził, że podjął decyzję o odejściu z Publicis. – Wpłynęło na to wiele czynników, a nawet ich splot – mówi. – W ich wyniku zdecydowałem o zmianie, która oznacza nowe możliwości i nowe zawodowe szczyty do zdobycia. Dołączam do agencji z wielkim potencjałem i chcę być częścią zespołu, który ten potencjał wykorzysta, żeby budować najlepsze marki na rynku.

Czytaj też: Pierwsze nagrody i kolejne nominacje dla polskich agencji na Cannes Lion

W nowej agencji Miecznikowski ma zacząć pracę 1 września, pracę w Publicis zakończy z końcem lipca. Nie zdradza nazwy nowej agencji, choć ujawnia, że jest to agencja sieciowa.

Funkcję szefa strategii Miecznikowski pełnił w Publicis od lutego 2009 roku, wtedy też został deputy managing directorem. Wcześniej był group account directorem (w latach 2000-2008). Przed dołączeniem do Publicis przez ponad pięć lat był związany z agencją J. Walter Thompson (1995-2000).

Czytaj też: Wzrost wynagrodzeń i stawek w branży public relations

(AMS, 21.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.