Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix zrobi reality show na podstawie "Squid Game". W puli 4,56 mln dol.

W odróżnieniu od ekranowej fikcji, ci, którzy odpadną po drodze do finału po prostu zakończą udział w reality show. W filmie tracili życie.

"Squid Game", najchętniej oglądany serial w historii Netflixa, będzie mieć odpowiednik w rzeczywistości. W reality show, tak jak w serialu, weźmie udział 456 osób, które powalczą o rekordową w historii telewizyjnych programów nagrodę 4,56 mln dol. W odróżnieniu od filmowej fikcji, obędzie się jednak bez ofiar.

"Squid Game - The Challenge" ma liczyć 10 odcinków. Program będzie kręcony w Wielkiej Brytanii. Aby mieć szansę na wzięcie udziału, należy mieć ukończone 21 lat, porozumiewać się w stopniu komunikatywnym w języku angielskim i wypełnić formularz na stronie SquidGameCasting.com. Uczestnicy będą się mierzyć z takimi samymi konkurencjami jak w serialu, pojawią się też jednak nowe wyzwania. W odróżnieniu od ekranowej fikcji, ci, którzy odpadną po drodze do finału po prostu zakończą udział w reality show. W filmie tracili życie.

Kilka dni wcześniej Netflix potwierdził realizację drugiego sezonu serialu. Pierwszy sezon osiągnął miano najpopularniejszej pozycji w historii serwisu. Od premiery we wrześniu 2021 roku przez pierwsze 28 dni został obejrzany przez 1,65 mld godzin. Bijący ostatnio rekordy czwarty sezon "Stranger Things" w pierwszym tygodniu osiągnął 286 mln godzin. Gdyby zachował to tempo przez miesiąc, miałby szansę prześcignąć produkcję z Korei Południowej.

(MAC, 15.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.