Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Finał Rolanda Garrosa z Igą Świątek na otwartej antenie TVN

Iga Świątek wygrała turniej Rolanda Garrosa w 2020 roku (screen YouTube.com/Roland Garros)

Grupa TVN pokaże finał Rolanda Garrosa z Igą Świątek nie tylko w Eurosporcie 1, ale i na otwartej antenie TVN.

Mecz Igi Świątek z Martiną Trevisan lub Cori Gauff rozpocznie się w sobotę o 15. Finał turnieju transmitowany będzie w TVN, Playerze, Eurosporcie 1 oraz bez reklam w pakiecie Eurosport Player w Playerze.

Mecz na korcie im. Philippe'a Chatriera poprzedzi prowadzone przez Jakuba Ostrowskiego studio z udziałem ekspertów i relacjami Pawła Kuwika z Paryża.

W Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze przedmeczowe studio rozpocznie się o 14, a w TVN o 14.40

Biuro reklamy TVN Media zorganizuje w piątek aukcję czasu reklamowego przy finale Rolanda Garrosa. Zakup reklam będzie realizowany z rozwiązania Ad_Auction. 

W październiku 2020 roku finał tenisowego turnieju French Open, który wygrała Iga Świątek, przyciągnął do TVN i Eurosport 1 średnio 2,5 mln widzów. Kanały, transmitując mecz Świątek z Amerykanką Sofią Kenin, miały łącznie średnio 27,41 proc. udziału w rynku.

Dane: Nielsen Media.

(KOZ, 02.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.