Dział: REKLAMA

Dodano: Czerwiec 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Szyszka wzmacnia zespół agencji Kamikaze

Monika Szyszka od 2017 roku pracowała w MakoLab (fot. materiały prasowe)

Z początkiem czerwca Monika Szyszka dołączyła do zespołu agencji Kamikaze (Grupa Altavia) i objęła stanowisko strategy planner.

Szyszka dołącza do Kamikaze po pięciu latach spędzonych w MakoLab, gdzie przeszła drogę od junior media specjalistki do social media strategist. Wcześniej strateżka pracowała m.in. w redakcji magazynu "Purpose" i wydawnictwie Akapit Press. Ma doświadczenie w pracy z klientami z branży automotive, beauty, dom i wnętrze, farmacja oraz fintech.

W Kamikaze będzie odpowiedzialna m.in. za planowanie strategii działań marketingowych dla klientów agencji, analizę briefów i zapytań, analizę i ocenę efektywności realizowanych projektów. Wśród klientów agencji znajdują się m.in. Google, Semilac, Danone i Shell. 

(KAP, 01.06.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.