Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

PGE będzie mecenasem Muzeum Narodowego w Krakowie

PGE prowadzi program Kulturalna Grupa Energetyczna (fot. materiały prasowe)

Polska Grupa Energetyczna od czerwca będzie mecenasem Muzeum Narodowego w Krakowie. Spółka planuje ogólnopolską kampanię promującą tzw. kulturę wysoką.

W trakcie czwartkowego spotkania z dziennikarzami dotyczącego działań sponsoringowych PGE, prezes spółki Wojciech Dąbrowsk poinformował, że od czerwca PGE zostanie mecenasem Muzeum Narodowego w Krakowie. To kolejny etap programu Kulturalna Grupa Energetyczna, w ramach którego firma współpracuje m.in. z Galerią Sztuki XIX Wieku Muzeum Narodowego w Warszawie i Muzeum Narodowym w Lublinie.

Przedstawiciele spółki poinformowali, że na jesień br. zaplanowano kampanię edukacyjną, której celem jest promocja tzw. kultury wysokiej. W ramach akcji PGE będzie namawiało Polaków do częstszego odwiedzania muzeów i filharmonii (spółka skarbu państwa jest  sponsorem 15 filharmonii).

(KAP, 27.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.