Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 23, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Human Ark zmienia się w Human i rozszerza działalność

Human działa na polskim i międzynarodowym rynku produkcyjnym od 15 lat

Studio produkcyjne Human Ark z okazji swojego 15-lecia zmieniło nazwę na  Human, a także identyfikację wizualną i strategię biznesową.

Human realizuje m.in. długie formy i projekty fabularne w zakresie VFX i postprodukcji. Do pracy nad filmami firma utworzyła w Warszawie specjalnie wyposażoną przestrzeń umożliwiającą kompleksową obsługę postprodukcyjną.

Czytaj też: Dwójka dyrektorów dołącza do zarządu Fabryki Marketingu

Human to studio animacji i postprodukcji działające na polskim i międzynarodowym rynku produkcyjnym od 15 lat. Zespół składający się z ponad 50 animatorów, grafików, programistów i producentów tworzy cyfrowe efekty specjalne oraz animacje 2D i 3D dla świata filmu, reklamy i sztuki. W zakres usług studia wchodzi także kompleksowa obsługa postprodukcyjna.

Wśród dużych projektów, dla których Human tworzy efekty specjalne, znalazły się m.in. "Broad Peak" – dramat oparty na prawdziwej historii legendarnego polskiego himalaisty Macieja Berbeki, i serial "Wielka Woda" produkowany przez Telemark dla Netflix.

(AMS, 23.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.