Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sławomir i Kajra poprowadzą reaktywowane "Tak to leciało!" w TVP

Zdjęcia do programu "Tak to leciało!" rozpoczną się w drugiej połowie maja (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Piosenkarz Sławomir Zapała i jego żona Magdalena "Kajra" Kajrowicz poprowadzą reaktywowany program "Tak to leciało!" w TVP.

Według ustaleń "Presserwisu" głównym prowadzącym będzie Sławomir Zapała, a jego żona będzie mu towarzyszyła w nagraniach jako asystentka.

Zdjęcia do programu rozpoczną się w drugiej połowie maja. Show ma zadebiutować na antenie najprawdopodobniej jesienią, ale jeszcze nie ustalono, czy w TVP 1, czy TVP 2.

W programie, który jest oparty na amerykańskim formacie "Don’t Forget the Lyrics!", uczestnicy odgadują teksty piosenek. Show produkuje Endemol Shine Polska.

Pierwsza odsłona "Tak to leciało!" była emitowana w TVP 2 od marca 2008 do maja 2012 roku. Teleturniej prowadził wtedy wokalista Maciej Miecznikowski.

(MNIE, KOZ, 11.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.