Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Czwarty sezon "Kontroli" w Playerze 1 czerwca

1 czerwca wszystkie cztery sezonu serialu trafią do biblioteki Discovery+ (fot. M.Stanczak/TVN)

W środę 1 czerwca w serwisie Player.pl pojawi się czwarty, finałowy sezon serialu "Kontrola" o miłości dwóch dziewczyn.  

"Kontrola" to historia o miłości autorstwa Nataszy Parzymies. W kontynuacji serialu widzowie w głównych rolach zobaczą Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Agatę Różycką (Sylwia), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek). Gościnnie pojawią się również Dorota Stalińska, Cezary Żak, Robert Gonera, Barbara Jonak, Jędrzej Hycnar, Katarzyna Zillmann i Areta Szpura.

Finałowa seria składająca się z sześciu odcinków zadebiutuje w Playerze 1 czerwca - tym razem do serwisu trafi od razu całość. Również tego dnia wszystkie cztery sezony "Kontroli" zasilą bibliotekę Discovery+ i będą pierwszym polskim serialem dostępnym w ofercie zagranicznej platformy.

Serial produkuje Koskino. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Natasza Parzymies, producentką z ramienia Koskino jest Natalia Grzegorzek, a ze strony TVN i Player.pl Marta Pasławska.

(KOZ, 11.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.