Dział: REKLAMA

Dodano: Maj 11, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Brodka, Maciej Musiałowski i Krzysztof Zalewski w kampanii BMW

W materiałach wystąpił m.in. Krzysztof Zalewski (screen YouTube.com/BMW Polska)

Marka BMW wystartowała z projektem "BMW Kreatywne Jazdy" - internetowym festiwalem kreatywności.

Aktywacja dzieli się na dwa obszary: konkurs kreatywny z nagrodami oraz nagrania masterclass stworzone m.in. przez Monikę Brodkę, Macieja Musiałowskiego czy Krzysztofa Zalewskiego. Za koncept i realizację kampanii promocyjnej odpowiada Change Serviceplan (Group One).

Pierwsza część aktywacji to konkurs kierowany do branży kreatywnej rozgrywający się w trzech kategoriach: plakat, video intro oraz dżingle. W każdej z nich do wygrania jest 10 tys. zł i BMW na miesiąc. Przewodniczącymi jury w poszczególnych kategoriach będą: współzałożyciel magazynu "Label" Paweł Rafa, reżyser Michał Korzewski z Papaya Films i muzyk Krzysztof Zalewski.

Podczas festiwalu premierę będą miały lekcje mistrzowskie, w których artyści opowiedzą o kreatywności, procesie twórczym i swoich sposobach na poszukiwanie inspiracji. W materiałach wideo wystąpili: Monika Brodka, Maciej Musiałowski, Jakub Orliński, Krzysztof Zalewski i duet Kulesza/Pik.

Szerokozasięgową kampanię w kanałach online prowadzi Change Serviceplan przy wsparciu agencji mediowej Mediaplus. Change Serviceplan odpowiada za koncept kreatywny, projekty graficzne, realizację landing page, nadzór kreatywny nad produkcją wideo oraz organizację konkursu, a dom produkcyjny Papaya Films - za produkcję wideo. Mediaplus zajął się planowaniem i zakupem mediów online.

(AMS, 11.05.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.