Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Reporterka "Wiadomości" od zmyślonego Christiana Paula poprowadzi serwisy sportowe w grupie Polsat

We wrześniu 2020 roku w internecie popularna była pełna błędów i nieskładnych zdań relacja Kingi Kwiecień z festiwalu w Opolu (screen: Facebook/STX Music Solutions)

Była reporterka "Wiadomości" TVP Kinga Kwiecień dołączy do Telewizji Polsat. Będzie prowadziła serwisy sportowe m.in. w kanale Wydarzenia 24.

Jak ustalił "Presserwis", Kwiecień jest już w grafiku prezenterów sportu. Na antenie Wydarzeń 24 ma zadebiutować 1 maja.

Kinga Kwiecień wcześniej związana była z TVP - m.in. z redakcją TVP Sport, a także z "Wiadomościami". Znana jest głównie jako współautorka materiału "Wiadomości" z czerwca 2020 roku o Christianie Paulu, amerykańskim projektancie mody, który chwalił styl pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy. Internauci odkryli jednak, że Paul jest postacią wymyśloną na potrzeby felietonu, a w jego rolę wcielił się Polak, który z modą nie ma nic wspólnego. Z kolei we wrześniu 2020 roku popularna w internecie była pełna błędów i nieskładnych zdań relacja Kingi Kwiecień z festiwalu w Opolu, którą przeprowadziła dla "Wiadomości".

W przeszłości Kinga Kwiecień pracowała już w Polsacie, m.in. w Polsat News i Polsat Cafe. Była też związana m.in. z Wirtualną Polską.

(MNIE, 29.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.