Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wkrótce upływa termin na zgłaszanie prac w kategorii TikTok Unique konkursu Papaya Young Creators

Zwycięzca kategorii otrzyma 10 tys. zł, płatny staż oraz spotkanie z mentorami związanymi z Papaya Film (fot. materiały prasowe)

TikTok Unique Stories to pierwsza w historii konkursu Papaya Young Creators kategoria otwarta, w której mogą wziąć udział wszyscy między 20. a 35. rokiem życia. Czas na przesłanie zgłoszenia konkursowego upływa 11 maja.

Nowa kategoria to szansa zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, którzy rozumieją, jaką platformą jest TikTok. Idea kategorii mieści się w haśle „Różnorodność jest piękna!”. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik musi stworzyć materiał wideo odpowiadający tematowi różnorodności i inkluzywności, a następnie opublikować go na platformie, oznaczając hashtagiem #TikTokUniqueStories.

Znaleźć coś osobistego

Zwycięzca kategorii zdobędzie nie tylko nagrodę w wysokości 10 tys. zł, ale również mentoring artystów wizualnych: Nataszy Parzymies, Cury oraz Moniki Brodki. Cała trójka twórców podkreśla, że w zgłoszonych pracach będzie szukała autentyczności.

Czytaj też: Storytel wygrał The Webby People's Voice Award

- Wybiłam się na opowiedzeniu własnej historii. Spróbowałabym więc znaleźć coś osobistego i pokazać to w formie TikToka - mówi reżyserka Natasza Parzymies, pytana o to, jak ona sama podeszłaby do zadania konkursowego.

Zarówno Parzymies, jak i Cura podkreślają, że najlepszą inspiracją dla autorów jest ich własne życie. Cura dodaje, że od zawsze najważniejsza w konkursie Papaya Young Creators była różnorodność twórców i możliwość przedstawienia samego siebie w niepowtarzalny sposób. – Wygraj, będąc po prostu sobą – apeluje Cura.

Spójna historia

Mentorzy oczekują od uczestników różnorodności także w formie. Monika Brodka: - Różnorodność idealnie pasuje do eklektyczności, którą chcę zobaczyć. Najważniejsze, aby wszystko składało się w spójną historię. Cura dodaje: - Chcę czegoś ciekawego i autentycznego. Oglądając wideo, chcę mieć poczucie, że warto zobaczyć je jeszcze raz.

Czytaj też: Sześć nowych kategorii w konkursie Effie Awards 2022

Wszystkie informacje dotyczące nowej kategorii Papaya Young Creators znajdują się tutaj: kliknij.

(28.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.