Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 27, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Katarzyna Lachowicz od maja w ColorOffOn

Katarzyna Lachowicz jest laureatką konkursu AD WO/MAN 2021 w kategorii Studia produkcyjne (fot. Lidia Skuza)

Katarzyna Lachowicz, ostatnio freelancerka, a poprzednio - head of production Bites - od maja zaczyna pracę w studiu postprodukcji ColorOffOn.

Obejmie stanowisko studio manager i będzie odpowiadać za organizację pracy ColorOffOn. Jest laureatką konkursu AD WO/MAN 2021 w kategorii Studia produkcyjne, pokonała konkurencję, zdobywając w głosowaniu branży 158 punktów.

Czytaj też: AD WO/MAN 2021. Zobaczcie zdjęcia z uroczystej gali konkursu

Lachowicz przed dołączeniem do Bites była dyrektorką zarządzającą w studiu produkcyjnym Mniam.tv, specjalizującym się w tworzeniu contentu tabletop, czyli wyspecjalizowanych produkcji kulinarnych. Była też związana m.in. z agencjami reklamowymi Havas Worldwide Warsaw (początkowo pełniła funkcję broadcast director agencji, by potem przejąć kierowanie strukturą produkcyjną Dream Studios, należącą do grupy Havas Worldwide), Young & Rubicam Poland i McCann Warsaw.

Czytaj też: Sześć nowych kategorii w konkursie Effie Awards 2022

Na początku 2022 roku zdecydowała o odejściu z Bites.

(AMS, 27.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.