Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Manuela Gretkowska i Ofelia w polskiej odsłonie kampanii Pumy

Marka Puma powraca z globalną inicjatywą She Moves Us: Manuela Gretkowska, Ofelia, Siostry ADiHD, Marta z Codziennie Fit i Sara James w polskiej odsłonie (fot. materiały prasowe)

Marka Puma powraca z kolejną edycją She Moves Us – globalnej inicjatywy skupiającej się na budowaniu kobiecej solidarności. W lokalnej odsłonie wystąpiły: pisarka Manuela Gretkowska i piosenkarka Ofelia.

Bohaterki kampanii wzięły udział w manifeście wideo, w ramach którego stworzyły międzypokoleniową wypowiedź o potrzebie kobiecej jedności i o tym, co staje jej na drodze. Towarzyszą im ambasadorki marki: Siostry ADiHD, Marta z Codziennie Fit i Sara James.

Czytaj też: Netguru i Nowy®Ład promują akcję "Hidden Heroes"

Punktem wyjścia najnowszej odsłony She Moves Us „Bez Porównania” jest zwrócenie uwagi na to, że powodem, dla którego kobiety nie są w stanie dostrzec swojego potencjału i wyjątkowości, jest fakt, że wciąż się do siebie porównują. W manifeście Manuela Gretkowska i Ofelia nawołują kobiety, aby się wspierały i wzajemnie umacniały swój indywidualizm.

Koncepcję kampanii stworzyła agencja Pomysły, a jej realizacją zajął się dom produkcyjny Moon Films. Spot wyreżyserowała Maria Makowska, a zdjęcia do kampanii wykonała Katarzyna Bielska. Za postprodukcję odpowiada RIOdePOST. Działania PR w ramach kampanii prowadzi agencja teal, Havas odpowiada za planowanie i zakup mediów.

Lokalna odsłona jest przełożeniem kampanii globalnej, której twarzą jest Dua Lipa oraz grono ambasadorek marki Puma.

Czytaj też: Płatności mobilne BLIK z kolejną kampanią

(AMS, 26.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.