Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartek Prokopowicz dołącza do grona reżyserów Papaya Films

Bartek Prokopowicz ma w swoim portfolio reżyserię ponad 450 reklam (fot. materiały prasowe)

Bartek Prokopowicz, reżyser i operator obecny w środowisku filmowo-reklamowym od prawie trzech dekad, będzie reprezentowany przez Papaya Films.

Prokopowicz ma w swoim portfolio reżyserię ponad 450 reklam dla marek, jak Żywiec, Braun, Barillas, Orange, T-Mobile, Reserved, Hyundai, VW, Tic Tac, Play, MasterCard, Samsung, Pepsi. Przez ostatnie lata wyreżyserował ponad 120 reklam dla marki Plus.

Czytaj też: Płatności mobilne BLIK z kolejną kampanią

Doświadczenie na planie filmowym zdobywał jako operator obrazu i reżyser ponad 20 tytułów. Jako autor zdjęć ma na koncie filmy, takie jak "Dług" i "Komornik". Współpracował m.in. z Krzysztofem Krauze, Juliuszem Machulskim, Filipem Bajonem i Andrzejem Wajdą. Prokopowicz ma w swoim dorobku również filmy dokumentalne, a wkrótce zaprezentuje autorski serial "Dziewczyna i Kosmonauta" zrealizowany dla platformy Netflix.

(AMS, 26.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.