Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 07, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Adam Samsel dyrektorem strategicznym w Havas Warsaw

Adam Samsel przez ponad trzy lata pracował jako dyrektor strategii w K2 (fot. materiały prasowe)

Do zespołu Havas Warsaw dołączył Adam Samsel, który objął stanowisko strategy directora.

Samsel odpowiada za komunikację i doradztwo strategiczne zarówno dla głównych klientów agencji, jak i w ramach procesów new business. Ostatnio przez ponad trzy lata pracował jako dyrektor strategii w K2.

Czytaj też: Karola Kowalczyk i Milena Gronau-Kozyra zakładają The Reel Friends

Wcześniej doświadczenie zdobywał w działach strategii takich agencji jak: G7, Young & Rubicam, PZL i Leo Burnett. Prowadził działania komunikacyjne dla kilkudziesięciu marek w Polsce i za granicą, m.in.: Samsunga, T-Mobile, UPC, Procter & Gamble. Pracował przy takich projektach jak: „Eksperci” (Tesco), „Mały Głód” (Danio), „Zdrobnienia” (Heyah), „Kobieta pracująca” i „Mumio” (Plus), „Zostań legendą” (Samsung), „UPCeusz” (UPC). Kampanie, które współtworzył, były nominowane i nagradzane nagrodami Effie oraz Mixx Awards.

(AMS, 07.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.