Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rusza konkurs Antalis Creative Power Awards dla grafików, kreatywnych, drukarni

Zgłoszenia można przesyłać online od teraz do 31 maja 2022 roku

Graficy, agencje kreatywne, drukarnie i właściciele marek mogą zgłaszać swoje najlepsze projekty na Antalis Creative Power Awards - międzynarodowy konkurs skierowany do twórców projektów graficznych zastosowanych na papierze. Partnerem konkursu jest "Press".

Antalis we współpracy z marką Brand Identity - platformą do projektowania graficznego - zaprasza twórców z całego świata do zgłaszania swoich najbardziej kreatywnych i zrównoważonych środowiskowo projektów wykonanych z produktów dystrybuowanych przez Antalis. Na konkurs zostanie przyjęty każdy projekt wykonany z wykorzystaniem przynajmniej jednej z oferowanych przez Antalis marek papieru - Olin Design, Olin Origins, Keaykolour, Nautilus, Cocoon itp.

Prace można zgłaszać w czterech głównych kategoriach: raporty i publikacje, korespondencja i zaproszenia, opakowania i produkty promocyjne, identyfikacja marki i produkty papiernicze.

Zwycięzcy kategorii otrzymają statuetkę Tailor-made Award stworzoną przez znaną francuską projektantkę Maud Vantours oraz zaproszenie na uroczystą kolację w najlepszej restauracji w swoim kraju.

Natomiast nagrody specjalne zostaną przyznane w kategoriach:
1. Design for Good. W tej kategorii zostaną nagrodzone projekty aktywistyczne oraz projekty wspierające sprawy środowiskowe i społeczne
2. Historia papieru. W tej kategorii Antalis zaprasza uczestników do zaprezentowania potęgi papieru w ramach kampanii komunikacyjnej, dzieląc się inspiracyjną historią swojego projektu, strategii rozwoju marki lub dedykowanej kampanii komunikacyjnej
3. Eko-koncepcja. W tym obszarze Antalis pragnie wyróżnić kreatywne produkcje  z papierów ekologicznych, wykonanych w sposób odpowiedzialny środowiskowo
4. Print Excellence. Ta specjalna nagroda zostanie przyznana za projekty, które uzyskają najwyższą ocenę techniczną dotyczącą druku, sposobu uszlachetnienia produktu, elementów produkcyjnych.

Zwycięzcy nagród specjalnych wygrają wycieczkę do papierni Arjowiggins Stoneywood w Szkocji i odkryją miejsce, w którym produkowana jest najbardziej zróżnicowana na świecie kolekcja papierów ozdobnych.

Wszyscy zwycięzcy zostaną ogłoszeni we wrześniu 2022 roku. W specjalnie wydanym magazynie Antalis Creative Power Awards (15 tys. egzemplarzy) opublikowanych zostanie 50 najlepszych prac konkursu.

Zgłoszenia można przesyłać online na stronie antaliscreativepowerawards.com/pl od teraz do 31 maja.

Partnerami konkursu w Polsce są: "Press", Wydawca BRIEF.pl, Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej, magazyn GRAFMAG, Wydawca Świat Poligrafii, Szkoła School of Form.

Więcej informacji również na stronie https://www.antalis.pl.

(CP, 01.04.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.