Dział: RADIO

Dodano: Marzec 23, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Lista przebojów debiutuje w Radiu Nowy Świat

Listę poprowadzi Michał Porycki (Fot. Jakub Kamiński/East News)

Radio Nowy Świat wprowadza do ramówki listę przebojów "Tip-Top listy Radia Nowy Świat".

Listę poprowadzi Michał Porycki. "Tip-Top lista" nadawana będzie w soboty między 20 a 22.

Przed listą słuchać będzie można zmodyfikowanej, związana z nią, audycji "Szczyt wszystkiego". "Patroni mogą głosować na obie listy, ale co tydzień młodzi autorzy będą musieli w cudzysłowie »oddać« piosenkę z pierwszego miejsca »Szczytu«. Utwór trafi więc do »Tip-Top Listy Radia Nowy Świat«" - zapowiada w komunikacie Magda Jethon, redaktorka naczelna Radia Nowy Świat.

Inną nowością jest audycja Bartka Winczewskiego z coverami "Rewersje" emitowana od marca w poniedziałki od 10 do 11.

W ramówce nastąpiło też kilka przesunięć. "Soulówki" Mikołaja Tyczyńskiego można posłuchać we wtorki o 15, "Bon Ton" Agnieszki Lipki-Barnett nadawany jest w środowe wieczory, a piątkowa audycja "Radioaktywni" Jacka Nizinkiewicza rozpoczyna się godzinę wcześniej, czyli o 19. Z kolei Monika Borzym - zamiast w piątek - zaprasza do "Muzycznego Gabinetu" w sobotę o 13, a "Sny Kolorowe" z Barbarą Gregorczyk i Adamem Stasiakiem pojawiają się w piątki o 21.

(KOZ, 23.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.