Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 23, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wiosna w Polsat Play: sprawdzone formaty i serial o współczesnej młodzieży

Serial "Generacja Z" przedstawia młodych ludzi, którzy wychowali się w pełni scyfryzowanym społeczeństwie (fot. materiały prasowe)

W wiosennej ramówce Polsat Play znajdą się głównie sprawdzone formaty. Nowością będzie serial dokumentalny opisujący codzienne życie polskiej młodzieży.

Serial "Generacja Z" przedstawia losy młodych ludzi, pochodzących z różnych środowisk. Jak opisuje stacja, są oni przedstawicielami generacji Z, pierwszego pokolenia, które wychowało się w pełni scyfryzowanym społeczeństwie. 

Wiosną Polsat Play będzie kontynuował: "Chłopaków do wzięcia", "Polaków za granicą", "Drwali i inne opowieści Bieszczadu", "Łowcę pedofilów", "Kloszard story", "Górali", "Budowlańców", "Rolników - tak się żyje u nas na wsi", "Więzienie", "Kołowrotek", "Polski lombard Walusia" i "Nie mów do mnie śmieciarzu".

Wiosenna ramówka Polsat Play wystartuje 4 kwietnia. Nie znalazł się w niej program "Poszukiwacze historii". Cykl ma być kontynuowany, ale już z nowymi prowadzącymi, bo z ekipy programu odszedł m.in. Olaf Popkiewicz. Termin premiery nowych odcinków nie został jeszcze ujawniony.

(MNIE, 23.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.