Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 22, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Jakubiak rzuca mięsem w filmach dla Delikatesów Centrum

Seria edukacyjna z Jakubiakiem obejmuje dziewięć odcinków, które będą ukazywały się raz w tygodniu (screen: YouTube/Delikatesy Centrum)

Delikatesy Centrum rozpoczęły współpracę z Tomaszem Jakubiakiem, kucharzem, kulinarnym influencerem i jurorem programu "MasterChef Junior".

Cykl filmów edukacyjnych o tytule "Jakubiak rzuca mięsem" ma wzmocnić pozycję sieci sklepów Delikatesów Centrum jako specjalisty w kategorii mięs i wędlin. Jakubiak dzieli się w nich z widzami ekspercką wiedzą: podpowiada, jak wybrać i rozpoznać najlepsze mięso i wędliny, a także zachęca do odwiedzania lady mięsnej w Delikatesach Centrum.

Czytaj też: Tesco oferuje dziennikarzom 7 tys. zł za cztery i pół godziny pracy. Jak korupcja

Seria edukacyjna z Jakubiakiem obejmuje dziewięć odcinków, które będą ukazywały się raz w tygodniu. Ukoronowaniem każdego jest potrawa przygotowana przez Jakubiaka według jego autorskiego przepisu.

Kreacją, strategią i przygotowaniem działań zajęła się agencja MullenLowe Warsaw. Za produkcję odpowiada Cooking Media. W komunikacji wykorzystano YouTube, Facebook oraz stronę WWW Delikatesów Centrum.

(AMS, 22.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.