Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grupa Filmowa Darwin otwiera studio produkcyjne

Marek Hucz i Jan Jurkowski to założyciele studia (fot. materiały prasowe)

Marek Hucz i Jan Jurkowski, twórcy Grupy Filmowej Darwin, kanału na YouTube, otwierają dom produkcyjny Darwin Studio, powołany z myślą o współpracy z platformami streamingowymi.

Studio ma produkować "internetowe formaty premium" i ma nadzieję na współpracę z platformami VoD, reklamodawcami, muzykami i mediami, w tym tradycyjną telewizją. Hucz i Jurkowski podkreślają, że nie mają zamiaru przerywać działań w ramach Grupy Filmowej Darwin. Planują dalsze wykorzystywanie komercyjne kanału i rozszerzenie oferty dla marek zainteresowanych np. lokowaniem produktów. Zapowiadają zarazem poszerzenie oferty produkowanych przez siebie form, tworzonych z myślą o innych platformach niż YouTube - takich jak TikTok, YouTube Shorts, Facebook czy Instagram.

Czytaj też: Rosyjska agresja na Ukrainę wywołała spowolnienie na polskim rynku reklamowym

Grupa Filmowa Darwin powstała w styczniu 2015 roku i posiada 900 tys. subskrybentów. W lutym 2021 roku twórcy postanowili stworzyć kolejny kanał G.F. Darwin EXTRAS, w którym przedstawiają widzom, jak powstają ich produkcje. Ten kanał ma 62 tys. subskrybentów.

(KAP, 16.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.