Dział: PRASA

Dodano: Marzec 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Karolina Baca-Pogorzelska w zespole "Wprost"

Pierwszy tekst Karoliny Bacy-Pogorzelskiej ukazał się w czwartek w serwisie Wprost.pl (screen YouTube.com/Układ otwarty - Igor Janke)

Do zespołu tygodnika "Wprost" dołączyła Karolina Baca-Pogorzelska, dziennikarka zajmująca się tematyką górniczą i energetyczną.

"Witamy @BacaPogorzelska w @TygodnikWPROST Duże wsparcie na pokładzie na te trudne czasy" - napisał na Twitterze Szymon Krawiec, redaktor zarządzający we "Wprost".

Pierwszy tekst dziennikarki ukazał się w czwartek w serwisie Wprost.pl i zatytułowany jest: "Panika i chaos na rynku surowców. Trzeba zachować zimną krew”.

Baca-Pogorzelska od lutego 2021 roku była związana z serwisem Outriders. Do końca listopada 2019 roku pracowała w "Dzienniku Gazecie Prawnej", wcześniej w "Dzienniku Wschodnim" i "Rzeczpospolitej".

Jej książka "Czarne złoto. Wojny o węgiel z Donbasu" (napisana wraz z Michałem Potockim) została nominowana w pierwszej edycji konkursu Grand Press – Książka Reporterska Roku 2020.

(KOZ, 10.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.