Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Marzec 03, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezes Polskiego Radia odwołała dyrektora agencji promocji

- Nie mam żalu do prezes Kamińskiej, to jest jej decyzja - mówi Maciej Radkiewicz (screen YouTube.com/Olsztyn24 Gazeta On-Line)

Z Polskiego Radia odchodzi dyrektor agencji promocji Maciej Radkiewicz - ustalił "Presserwis".

Z naszych informacji wynika, że prezeska radia Agnieszka Kamińska zdecydowała o odwołaniu Radkiewicza.

"Nie mam żalu"

– Polskie Radio nie komentuje kwestii personalnych – odpowiada na nasze pytania rzeczniczka spółki Monika Kuś. – Nie mam żalu do prezes Kamińskiej, to jest jej decyzja – mówi Maciej Radkiewicz.

Czytaj też: Człowiek Agory przejmuje stary w Eurozecie. "Nieformalne przejęcie kontroli"

Obecnie agencją promocji Polskiego Radia kieruje wicedyrektorka Ewa Michalak.

Maciej Radkiewicz dyrektorem agencji promocji został w lipcu 2021 roku, wcześniej od czerwca 2021 roku był jej wicedyrektorem. Od kwietnia do sierpnia 2020 roku sprawował funkcję prezesa Polskich Pracowni Konserwacji Zabytków SA, a od czerwca 2018 do lipca 2019 roku zajmował stanowisko prezesa klubu piłkarskiego Stomil Olsztyn. Wcześniej pracował m.in. w biurze reklamy TVP jako dyrektor (od końca czerwca 2016 roku do września 2017) i w Polsat Media.

(KOZ, 03.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.