Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Zakrzewska head of healthcare w agencji FleishmanHillard

Anna Zakrzewska staje na czele 11-osobowego zespołu healthcare (fot. materiały prasowe)

Anna Zakrzewska objęła funkcję szefowej zespołu healthcare w polskim biurze FleishmanHillard. Dotychczasowa dyrektorka działu – Małgorzata Dziak-Masny, odchodzi z firmy.

Anna Zakrzewska staje na czele 11-osobowego zespołu. W FleishmanHillard pracowała blisko 10 lat, ostatnio jako account director w zespole healthcare, a wcześniej m.in. w agencjach Edelman, Onboard czy Raczkiewicz Chenczke Consultants.

Dział healthcare FleishmanHillard pracuje obecnie dla 10 podmiotów z branży ochrony zdrowia i realizuje blisko 20 projektów, m.in. w takich obszarach terapeutycznych, jak onkologia, pulmonologia, kardiologia, nefrologia oraz w zakresie szczepień.

W agencji poza działem healthcare funkcjonują także dział komunikacji korporacyjnej i public affairs oraz dział komunikacji konsumenckiej i nowych technologii. W całej agencji pracuje 45 osób.

(AMS, 02.03.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.