Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 28, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

4,6 mln widzów oglądało pierwszy skok sezonu Adama Małysza

Tegoroczny pierwszy konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich transmitowany w piątek w TVP 1 obejrzało 4,6 mln widzów.

Rok temu pierwszego dnia Pucharu Świata zawody odwołano, a w drugim dniu odbyły się dwa konkursy: poranny, który zgromadził 2,5 mln widzów i wieczorny – 5,8 mln. W latach poprzednich wyniki pierwszych konkursów w skokach narciarskich były lepsze: w 2004 r. – 6,2 mln, a w 2003 r. – 8 mln widzów. W czasie tegorocznej transmisji konkursu w Kuusamo (17.20-18.20) Jedynka miała 38,3 proc. udziału w rynku. Dane – AGB Nielsen Media Research.

(RUT, 28.11.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.