Dział: RADIO

Dodano: Luty 15, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmiany w Radiu Złote Przeboje. Odszedł Jarosław Barwiak, dołączył Mateusz Golis

Mateusz Golis do Radia Złote Przeboje przeszedł z Radia Zet (fot. materiały prasowe)

Z Grupy Radiowej Agory po ponad 20 latach odszedł Jarosław Barwiak, dyrektor programowy Radia Złote Przeboje. W poniedziałek stanowisko wicedyrektora programowego stacji objął Mateusz Golis.

Jarosław Barwiak dyrektorem programowym Złotych Przebojów był od końca 2012 roku. Wcześniej był producentem porannej audycji i prezenterem stacji. Z Grupą Radiową Agory, w której rozpoczął pracę w 2000 roku, rozstał się w październiku 2021 roku. Rzeczniczka Agory Agata Staniszewska informuje, że to Barwiak zdecydował się zakończyć współpracę.

Obowiązki dyrektora programowego Radia Złote Przeboje pełni obecnie Piotr Jaroszewski, dyrektor stacji muzycznych Grupy Radiowej Agory.

Czytaj też: Słuchalność RMF FM ponownie powyżej 30 proc.
Jedynka i Trójka tracą słuchaczy

Do redakcji dołącza Mateusz Golis, został widecyrektorem programowym

W poniedziałek do zespołu Radia Złote Przeboje dołączył Mateusz Golis jako zastępca dyrektora programowego. Jest współodpowiedzialny za kwestie programowe i organizacyjne obok Agaty Strzały, która również jest zastępczynią dyrektora programowego rozgłośni. Golis od 2012 roku pracował w Radiu Zet. Był producentem programów muzycznych, w 2015 roku został koordynatorem anteny, a w 2017 roku - sekretarzem anteny.

Sieć Radio Złote Przeboje liczy 24 stacji, które w okresie listopad 2021 - styczeń 2022 uzyskały 2,7 proc. udziału w czasie słuchania.

(KOZ, 15.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.