Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Adidas pokazuje nagie piersi w ramach kampanii. Następnie je ukrywa

Zdjęcia piersi są częścią globalnej kampanii promocyjnej Adidasa (fot. materiały prasowe)

W ramach promocji staników sportowych na głównej stronie sklepu Adidas.pl pokazano kilkadziesiąt zdjęć piersi kobiet różnych ras i w różnym wieku. Jednak kilka godzin później zdjęcia zniknęły.

Fotografie są częścią globalnej kampanii Adidasa, która promuje nowy rodzaj biustonoszy sportowych. W walentynki niemiecka firma zaprezentuje kolekcję, która ma pasować do każdej sylwetki i wzrostu kobiety. Obejmie 43 style i 73 rozmiary w ramach 18 serii produktów.

Jak wyjaśniają przedstawiciele Adidasa na swoim koncie na Twitterze: "Wierzymy, że piersi kobiet każdej wielkości i kształtu zasługują na wsparcie".

Czytaj też: Jaki jest „nowy mężczyzna”? Noizz z kampanią społeczną o mężczyznach w Polsce

Za wprowadzenie kampanii na polski rynek odpowiada agencja VMLY&R. Niestety, przedstawiciele agencji nie odpowiedzieli na nasze pytania, dlaczego zdjęcia po kilku godzinach zostały wczoraj wycofane ze strony, skoro ta sama kreacja widnieje na oficjalnym Twitterze niemieckiej firmy, a także pojawiła się m.in. na portugalskiej wersji strony. 

(KAP, 10.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.