Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 10, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Allegro w kampanii zachęca nie do kupowania, lecz do założenia własnego sklepu

(screen: YouTube/Akademia Allegro)

Aktorka szyjąca pościel czy dziennikarz w sklepie z aromaterapią opowiadają o początkach biznesów w nowej kampanii Allegro „Otwórz swój największy sklep”.

– Zależało nam na zbudowaniu wizerunku Allegro jako partnera wszystkich przedsiębiorczych osób – wyjaśnia Marcin Półchłopek, merchant management director z Allegro. – W kampanii podkreślamy, że każdy sklep może odwiedzić nawet 21 milionów osób. Nawet mali przedsiębiorcy szybko mogą stać się ważnymi graczami na rynku.

Czytaj też: Mediapanel: w styczniu Allegro przegoniło Onet w rankingu domen

Za kampanię odpowiada agencja Ogilvy, filmy wyreżyserował Ivan Bambalin, zdjęcia wykonała Marta Wojtal, za produkcję odpowiadał Moon Films, postprodukcją zajął się Televisor, a montażem dźwięku – Juice. Zakup mediów i koordynacja podcastów - Starcom.

(AMS, 10.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.