Dział: RADIO

Dodano: Luty 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ogórek i Płużański zniknęli z ramówki Radia Łódź

Z naszych informacji wynika, że o zakończeniu współpracy z Tadeuszem Płużańskim zdecydowały władze stacji (screen: YouTube/Radio Łódź)

Współpraca Magdaleny Ogórek i Tadeusza Płużańskiego z Radiem Łódź została zawieszona, a z Michałem Rachoniem ograniczona. Sławomir Jastrzębowski dalej prowadzi swoje audycje - ustalił "Presserwis".

Płużański nie chciał komentować sprawy, tłumacząc, że jest na urlopie. Był gospodarzem debat historycznych i popołudniowych rozmów. Ostatnia audycja z jego udziałem, dostępna na stronie rozgłośni, pochodzi z 31 stycznia. Z naszych informacji wynika, że o zakończeniu współpracy zdecydowały władze stacji.

Jak już informowaliśmy, wczoraj z anteny Radia Łódź zniknęła też Magdalena Ogórek. Aneta Juśkiewicz, kierowniczka ds. promocji w Radiu Łódź, w rozmowie z "Presserwisem" stwierdziła, że współpraca z Ogórek i Płużańskim została zawieszona w porozumieniu ze wszystkimi zainteresowanymi stronami. 

W ramówce na razie pozostają programy Michała Rachonia i Sławomira Jastrzębowskiego, choć z naszych informacji wynika, że rozgłośnia rozważała wycofanie ich z ramówki. Przedstawicielka radiostacji w odpowiedzi na nasze pytania odpowiedziała, że Jastrzębowski pozostaje w radiu na dotychczasowych zasadach, ale w związku ze zmianą ramówki ograniczona została obecność na falach Michała Rachonia. 

Tadeusz Płużański, Magdalena Ogórek, Michał Rachoń i Sławomir Jastrzębowski zaczęli prowadzić audycje w Radiu Łódź jesienią 2021 roku, gdy prezes radia Arkadiusz Paluszkiewicz wszedł w spór z dotychczasową załogą i zaczął wysyłać zapytania do związków zawodowych o zwolnienia długoletnich pracowników.

(MNIE, 08.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.