Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 01, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Krzysztof Badziak odchodzi z Mediabrands

Badziak był związany z Mediabrands od 16 lat (fot. LinkedIn/Krzysztof Badziak)

Krzysztof Badziak odchodzi z Grupy Mediabrands, w której pracował od 2006 roku. Jego obowiązki przejmą członkowie zespołu, który dotąd nadzorował: Piotr Borusiewicz, Tomasz Czerwiński oraz Monika Rychlica.

Borusiewicz będzie odpowiadał w Mediabrands za realizację działań w telewizji, Czerwiński za media online, a Monika Rychlica za prasę, radio oraz outdoor. Zespół nadzorować będzie Borusiewicz, wspierany przez Monikę Bronowską, prezeskę Mediabrands CEE.

Badziak od sześciu lat pełnił funkcję chief trading officera w Mediabrands, w 2019 roku został również członkiem zarządu grupy. W 2008 roku został szefem Magna Poland, na którym to stanowisku odpowiadał za kooperację wszystkich marek należących do Mediabrands Group.

(KAP, 01.02.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.