Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 31, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Marczak odszedł z "Newsweeka". Będzie odpowiadał za subskrypcje RAS Polska

Marcin Marczak w "Newsweeku" pracował od 2008 roku (fot. materiały prasowe)

Marcin Marczak, dotychczasowy szef wydawców Newsweek.pl, dołączył do pionu subskrypcji, obejmując stanowisko szefa treści subskrypcyjnych. W "Newsweeku" zastąpi go Michał Szadkowski. 

Marcin Marczak, który w "Newsweeku" pracował od 2008 roku, od lutego dołączył do zespołu treści płatnych Ringier Axel Springer Polska. Jako head of subscription content będzie odpowiadał m.in. za rozwój treści w modelu subskrypcyjnym i współpracę z redakcjami w zakresie efektywności treści płatnych.

Marczak będzie podlegał Tomaszowi Gawłowi, dyrektorowi zarządzającemu treści płatnych w Ringier Axel Springer Polska. W Newsweek.pl na stanowisku szefa wydawców Marcina Marczaka zastąpił Michał Szadkowski, dotychczas wydawca w tym samym zespole.

Według danych Mediapanelu w grudniu serwis internetowy Newsweek.pl odwiedziło 2,18 mln użytkowników.

(BAE, 31.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.