Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 28, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

BrandLift zrealizuje kampanie influencerskie dla marki Avon

Kampania z influencerami jest realizowana zarówno na Instagramie, jak i na TikToku (fot. materiały prasowe)

Agencja marketingu influencerskiego BrandLift będzie realizować kompleksowo kampanie marki Avon - współpraca dotyczy promocji perfum, a także produktów do pielęgnacji twarzy.

Właśnie rusza kampania perfum Attraction Game i kosmetyków Anew z protinolem. Kampania z influencerami jest realizowana zarówno na Instagramie, jak i na TikToku.  Wezmą w nich udział m.in. aktorka Katarzyna Zielińska, prezenterka Paulina Sykut-Jeżyna, a także Agata Rubik, Klaudia Halejcio, modelka Żaklina, a uzupełnieniem będzie współpraca z nano- i mikroinfluencerami. Powstały materiał będzie wykorzystywany w innych kanałach komunikacji klienta.

To nie pierwsza współpraca BrandLift z tym klientem, dotychczas jednak działania miały charakter projektowy. Teraz firmy przechodzą na model stałej współpracy.

(AMS, 28.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.