Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Monika Nowak i Piotr Hermanowski z nowym stanowiskami w UM Thrive

Nowak i Hermanowski dołączyli do UM Thrive w 2020 roku (fot. materiały prasowe)

Monika Nowak i Piotr Hermanowski awansowali i oboje objęli stanowiska group communication managerów w UM Thrive, zespole odpowiedzialnym za obsługę Nestlé Polska działającym w strukturach agencji mediowej UM (Mediabrands).

Monika Nowak do UM Thrive dołączyła w marcu 2020 roku. Związana z branżą mediową jest od dekady. Wcześniej pracowała m.in. w GroupM, gdzie współpracowała z takimi klientami, jak Nivea, Henkel i McFit. Piotr Hermanowski trafił do UM Thive w kwietniu 2020 roku. Wcześniej był związany m.in. z domem mediowym Arena Media (Havas Media Group), gdzie obsługiwał Dr. Oetkera, LG Electronics i Sarantis.

W UM Thrive Nowak kieruje zespołem Culinary, natomiast Hermanowski odpowiada za działy confectionary, infant nutrition, markę Nepresso oraz za usprawnienie procesów client service.

(KAP, 25.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.