Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mikołaj Madziąg szefem SEO w Wirtualnej Polsce

Mikołaj Madziąg od 2018 roku był związany ze spółkami e-commerce Wirtualnej Polski (fot. materiały prasowe)

Na początku lutego do zespołu Wirtualnej Polski Media dołączy Mikołaj Madziąg. Zajmie stanowisko head of SEO.

Mikołaj Madziąg będzie odpowiedzialny za optymalizację wszystkich serwisów Wirtualnej Polski Media i ich pozycjonowanie na globalnych platformach internetowych. Skupi się też na monitorowaniu, analizie i raportowaniu bieżących wyników, a także rozwoju podlegającego mu zespołu. Będzie raportował bezpośrednio do Kamila Karnowskiego, dyrektora nowo powstałego działu publishing growth.

– Po tym, jak Mikołaj dał się poznać jako świetny ekspert SEO w naszych spółkach e-commerce, teraz przejmuje odpowiedzialność za ten obszar w największej ze spółek Grupy WP. Zna całą organizację i nasz styl pracy, my znamy jego kompetencje. Cieszymy się więc z kolejnego awansu wewnątrz Grupy – mówi Piotr Mieśnik, redaktor naczelny WP.

Mikołaj Madziąg przez ostatnie cztery lata związany był ze spółkami e-commerce w Wirtualnej Polsce Holding - Totalmoney.pl, Homebook.pl oraz Extradom.pl. W Totalmoney.pl odpowiadał za stworzenie długoterminowej strategii SEO od podstaw dla serwisów finansowych oraz za zbudowanie kilkunastoosobowego zespołu SEO. Od 2021 roku zasiadał w zespole zarządzającym Totalmoney jako dyrektor traffic acquisition.

(BAE, 25.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.