Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Styczeń 21, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Jankowska pokieruje departamentem public affairs T-Mobile Polska

Agnieszka Jankowska ostatnio pracowała w koncernie General Electric (fot. materiały prasowe)

Do zespołu T‑Mobile Polska dołączyła Agnieszka Jankowska, która jako dyrektorka departamentu public affairs pokieruje projektami operatora w tym obszarze.

Departament ten został utworzony pod koniec roku 2021 w wyniku decyzji o rozdzieleniu odpowiedzialności za obszary regulacji oraz public affairs na osobne jednostki organizacyjne. Nowa dyrektorka departamentu public affairs będzie raportować bezpośrednio do prezesa zarządu T‑Mobile Polska Andreasa Maierhofera.

Agnieszka Jankowska dotychczas zajmowała stanowisko członkini zarządu ds. government affairs and public policy CE w koncernie General Electric. Wcześniej w GE pełniła różne funkcje kierownicze, odpowiadając m.in. za relacje z kluczowymi klientami oraz z sektorem publicznym, a także za politykę unijną. Przez ponad 10 lat pracowała w administracji publicznej, w tym jako dyrektorka departamentu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, rzeczniczka prasowa ministra rozwoju regionalnego. Wcześniej była związana z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

(AMS, 21.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.