Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 19, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Podcast Michała Zaczyńskiego w partnerstwie z Reserved

Michał Zaczyński w „Blasku!” opowiadać ma m.in. o płytach winylowych, książkach, architekturze i podróżach pociągami (fot. materiały prasowe)

„Blask!” – nowy podcast dziennikarza i blogera Michała Zaczyńskiego powstaje w partnerstwie z Reserved (LPP).

„Blask!” jest częścią cyklu podcastów zapoczątkowanego przez Reserved w czerwcu 2021 roku, powstającego we współpracy z różnymi prowadzącymi. Do tej pory w ramach projektu swoje podcasty emitowali między innymi Magda Mołek („Z pokolenia na pokolenie”), Magda Jagnicka („Osobiście z…”) oraz Aga Kozak i Angelika Kucińska („Sharing is Caring”). Zaczyński w „Blasku!” opowiadać ma m.in. o płytach winylowych, książkach, architekturze i podróżach pociągami.

Każdemu z odcinków towarzyszy specjalnie ułożona przez autora playlista dostępna na Spotify. Podcast Michała Zaczyńskiego „Blask!” jest na wszystkich platformach streamingowych, w tym YouTube i Spotify. Nowe odcinki będą pojawiać się co tydzień, w każdy czwartek.

Zaczyński jest dziennikarzem ("Polityka", "Gazeta Wyborcza", "Elle"), jurorem konkursów mody.

(AMS, 19.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.