Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 17, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ziemkiewicz i Miś zostały account directorkami w agencji UM

Zarówno Ziemkiewicz, jak i Miś dołączyły do UM w 2020 roku (fot. materiały prasowe)

Elżbieta Ziemkiewicz i Aleksandra Miś awansowały w agencji mediowej UM (grupa Mediabrands) - obie zostały account director.

Ziemkiewicz jest odpowiedzialna za zarządzanie zespołem obsługującym firmę Johnson & Johnson, podczas gdy Miś kieruje teamem pracującym m.in. dla Mattel, Hondy i Spotify. Obie dyrektorki awansowały ze stanowisk communication manager. Obie raportują bezpośrednio do Michała Jasińskiego, managing directora UM.

Elżbieta Ziemkiewicz ma ponad ośmioletnie doświadczenie w branży. W UM pracuje dwa lata, wcześniej była m.in. w Wavemakerze, w którym obsługiwała Henkel Polska i Nestle Polska. Aleksandra Miś w reklamie pracuje od ponad dekady. Podobnie jak Ziemkiewicz, do UM trafiła dwa lata temu. Wcześniej pracowała w GroupM i agencji mediowej Zenith (Publicis Media), gdzie przez cztery lata pełniła funkcję media manager.

(KAP, 17.01.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.